Kreatívec alebo analytička? Investorka alebo gamer?

V Deloitte využiješ každú svoju schopnosť na 100%

V Deloitte stále hľadáme cesty, ako využiť najrôznejšie schopnosti, záujmy a talenty v našom biznise. Ako v našich tímoch prepojiť ľudí, ktorí sú nielen expertmi vo svojom odbore, ale zároveň majú rozhľad a presah do iných odvetví. Preto u nás môžete nájsť vedcov, motivátorov a vizionárov, ale aj cestovateľov, gamerov alebo futbalových rozhodcov. A mnoho ďalších

To, čo nás spája, je naša túžba využiť svoj potenciál naplno a posúvať ako seba, tak aj našich klientov.

Buď vedec dobrodruh motivátor podnikateľka športovkyňa tvorca bohém perfekcionistka investorka sám sebou

Vyber si svoj prínos.

Deloitte Slovensko
photo
Jedna z najväčších insolvencií v ČR sa blíži k úspešnému koncu
Klientom Sberbank CZ sa podarí vyplatiť takmer 100 % ich vkladov. Aj vďaka Deloitte

Sberbank CZ bola zdravou stredne veľkou bankou, ktorá sa kvôli ruskej invázii na Ukrajinu dostala do problémov s likviditou. Česká národná banka jej následne odňala licenciu a banka zamierila najprv do likvidácie a potom do insolvencie. Deloitte sa tak ako ekonomický poradca zapojil do jedného z najväčších konkurzných prípadov v českej histórii. Na jeho konci sa ľuďom, obciam aj firmám podarí vyplatiť takmer 100 % ich vkladov, čím sa zároveň radí medzi historicky najúspešnejšie konkurzné prípady.

Viac informácií
photo
Emisie cenných papierov s audítorom Deloitte
Ako môže audit pomôcť overiť dôveryhodnosť emisie cenných papierov

Naši klienti auditu sa na nás čoraz častejšie obracajú s prosbou o pomoc v oblasti financovania. Ak sa rozhodnú vyriešiť financovanie svojej spoločnosti prostredníctvom emisie cenných papierov, my ako audítori im môžeme ponúknuť riešenie v podobe overenia informácií v ich prospekte. Prospekt je právny dokument, ktorým emitenti cenných papierov informujú svojich potenciálnych investorov o sebe, svojom podnikaní, odbore podnikania a o cenných papieroch, ktoré plánujú emitovať. Aby sme toto riešenie čo najviac zjednodušili, vznikol nový špecializovaný tím, ktorý sa zameriava na transakcie na kapitálových trhoch.

Viac informácií
photo
Pracovné cesty bez komplikácií
Rýchla a bezproblémová registrácia zamestnancov vďaka Deloitte

Nejednotné a často komplikované systémy registrácie pracovníkov, ktorí chcú vycestovať do zahraničia na účely poskytovania služieb, sú nočnou morou všetkých zamestnávateľov. Každý štát a štátny orgán má navyše vlastné požiadavky, čo k celkovej časovej náročnosti pridáva ešte nároky na znalosť miestneho prostredia. Vyvinuli sme preto vlastnú aplikáciu, ktorá dokáže nielen zbierať dáta o vysielaných pracovníkoch a následne ich automaticky spracovať, ale aj overovať ich úplnosť a súlad s najrôznejšími predpismi.

Viac informácií
photo
Zložité témy podané atraktívnou formou
Deloitte Studios ponúka nové možnosti online komunikácie

Súčasťou firemnej kultúry Deloitte je neustále vzdelávanie a  zdieľanie informácií. Vďaka tomu sme schopní našim klientom poskytovať tie najlepšie služby. Tento prístup však do značnej miery vychádza z osobného kontaktu, ktorý sme počas pandémie stratili. Vtedy prišli na scénu odborníci na vizuálnu komunikáciu, video a nové technológie z Deloitte Studios (ďalej aj „štúdio“).

Viac informácií
photo
Rýchlejšia reakcia v čase pandémie
Deloitte v centre digitalizácie farmaceutického lídra

Covidová pandémia zvýšila nároky na farmaceutické firmy. Všetko muselo byť zrazu rýchlejšie, efektívnejšie a jednoduchšie. Výsledok, ktorý sa nedá dosiahnuť bez jednotného systému riadenia kvality. A práve s jeho nastavením sme pomohli jednému zo svetových lídrov farmaceutického priemyslu.

Viac informácií
photo
Štruktúra spoločnosti pre meniaci sa biznis
Organizačná štruktúra vytvorená pomocou Deloitte na mieru rastúcej technologickej spoločnosti

Rýchlo sa rozvíjajúca technologická spoločnosť potrebovala nastaviť organizačnú štruktúru, ktorá by nekládla prekážky dynamike jej rastu a vývoju portfólia, eliminovala právne riziká a zároveň bola administratívne čo najefektívnejšia. Vďaka svojej reštrukturalizácii, ktorú riadil Deloitte, sa teraz spoločnosť môže plne sústrediť na svoj biznis.

Viac informácií

Začni svoju kariéru v Deloitte

Hľadáš novú pracovnú výzvu, ktorá by ťa kariérne posunula? Prihlás sa na niektorú z voľných pozícií.

Taká, ktorá by ti sadla, medzi nimi nie je? Napíš nám, pošli CV, a my sa ti ozveme.