Chceš naštartovať svoju kariéru v oblasti daní a účtovníctva?

Študoval si ekonómiu, právo alebo manažment? Nezľakni sa, nie je to podmienkou, ale veľkou výhodou!

Staň sa súčasťou svetovo úspešnej značky a využi možnosť pracovať na zaujímavých projektoch. Dostaneš sa do dynamického tímu, kde sa budeš neustále rozvíjať.

V Deloitte ťa zasvätíme do sveta daní a pomôžeme ti posunúť tvoju komunikáciu s klientmi na profesionálnu úroveň. Pri zaúčaní sa môžeš spoľahnúť najmä na skúsených senior konzultantov a manažérov.

Ako daňový konzultant v Deloitte budeš pomáhať spoločnostiam pri riešení situácií, ktoré sú výzvou pre každého odborníka. Budeš spolupracovať s kolegami z celosvetovej siete Deloitte. Náš tím je plný profesionálov, ktorí si navzájom vždy pomáhajú.

V práci budeš mať možnosť spoznať všetky daňové oblasti. Oboznámiš sa s prípravou daňových priznaní a výkazov, dokumentácie a stanovísk, budeš zastupovať klientov pri sporoch s daňovým úradom a pod. To znamená, že sa u nás určite nikdy nebudeš nudiť. Poskytneme ti profesionálne školenia. So snahou a iniciatívou môžeš zažiť v Deloitte rýchly kariérny rast.

V Deloitte sa stretneš s príjemným a dynamickým pracovným prostredím. Budeš mať možnosť naučiť sa množstvo praktických zručností, ktoré neskôr určite využiješ vo viacerých oblastiach.

U nás vo firme sa stretneš s veľkým množstvom pozitívne naladených ľudí, ktorí ti pri akomkoľvek probléme určite pomôžu.

Ako základnú zložku mzdy ponúkame 1 600 EUR mesačne brutto. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Dátum nástupu: 01.09.2024

K tomu ti pridáme širokú škálu rôznorodých benefitov:

Žiadosť pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, alebo si aktualizuj svoj existujúci profil. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, ostatní kandidáti dostanú od nás vyrozumenie emailom.

Tešíme sa na teba!