Chceš naštartovať svoju kariéru v oblasti daní a účtovníctva?

Študoval si ekonómiu, právo alebo manažment? Nezľakni sa, nie je to podmienkou, ale veľkou výhodou!

Staň sa súčasťou svetovo úspešnej značky a využi možnosť pracovať na zaujímavých projektoch. Dostaneš sa do dynamického tímu, kde sa budeš neustále rozvíjať.

V Deloitte ťa zasvätíme do sveta daní a pomôžeme ti posunúť tvoju komunikáciu s klientmi na profesionálnu úroveň. Pri zaúčaní sa môžeš spoľahnúť najmä na skúsených senior konzultantov a manažérov.

Ako daňový konzultant v Deloitte budeš pomáhať spoločnostiam pri riešení situácií, ktoré sú výzvou pre každého odborníka. Budeš spolupracovať s kolegami z celosvetovej siete Deloitte. Náš tím je plný profesionálov, ktorí si navzájom vždy pomáhajú.

V práci budeš mať možnosť spoznať všetky daňové oblasti. Oboznámiš sa s prípravou daňových priznaní a výkazov, dokumentácie a stanovísk, budeš zastupovať klientov pri sporoch s daňovým úradom a pod. To znamená, že sa u nás určite nikdy nebudeš nudiť. Poskytneme ti profesionálne školenia. So snahou a iniciatívou môžeš zažiť v Deloitte rýchly kariérny rast.

V Deloitte sa stretneš s príjemným a dynamickým pracovným prostredím. Budeš mať možnosť naučiť sa množstvo praktických zručností, ktoré neskôr určite využiješ vo viacerých oblastiach.

U nás vo firme sa stretneš s veľkým množstvom pozitívne naladených ľudí, ktorí ti pri akomkoľvek probléme určite pomôžu.

Ako základnú zložku mzdy ponúkame 1500 EUR mesačne brutto. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

Dátum nástupu: 01.09.2024

K tomu ti pridáme širokú škálu rôznorodých benefitov:

Žiadosť pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, alebo si aktualizuj svoj existujúci profil. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, ostatní kandidáti dostanú od nás vyrozumenie emailom.

Tešíme sa na teba!

Tvoj tím budú tvoriť ďalší junior a senior konzultanti a manažéri. Na väčších projektoch môžeš spolupracovať priamo s riaditeľom alebo partnerom. V Deloitte si pri každom projekte súčasťou tímu tých najlepších odborníkov, ktorí sa o seba navzájom zaujímajú a pomáhajú si.