Do nášho účtovného tímu hľadáme nového kolegu/yňu, ktorý/á by sa podieľal/a na vedení klientského účtovníctva a pomáhal/a s rozvojom klientského portfólia.

🎯 KOHO HĽADÁME:

Máš skúsenosti v oblasti účtovníctva a daní a rád/a riadiš zákazky a projekty spolu s tímom mladších kolegov? Chceš aplikovať získané skúsenosti, ale zároveň sa ďalej zdokonaľovať a získavať nové? U nás môžeš pracovať na medzinárodných zákazkách s využitím najnovších technológií v spolupráci s daňovými poradcami a právnikmi z celého sveta.

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á má:

Si to ty? Tak sa k nám pridaj a staň sa súčasťou Deloitte! 👍

🟢 TVOJA BUDÚCA PRACOVNÁ POZÍCIA:

🟢 ČO PONÚKAME:

K tomu ti pridáme širokú škálu rôznorodých benefitov, napr:

Svoju žiadosť poli elektronicky prostredníctvom naej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku alebo si aktualizuj svoj existujúci profil. Vybranch kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, ostatnch budeme informovať prostredníctvom emailu. Už vopred vetkm kandidátom ďakujeme za prejaven záujem byť súčasťou Deloitte.

Teíme sa na teba!

🌎 O DELOITTE:

Deloitte predstavujú ľudia, skúsenosti a široké portfólio služieb, ktoré poskytujeme v rôznych odvetviach v 150 krajinách po celom svete. Je intelektuálnou výzvou, dobrým východiskovým bodom pre vašu kariéru a výbornou príležitosťou na nepretržitý rozvoj a získanie cenných životných skúseností.Stačí urobiť prvý krok – kliknúť na tlačidlo reagovať a poslať nám životopis, prejsť všetkými fázami výberového procesu a podpísať s nami zmluvu. Deloitte je jednoducho najlepšia voľba.

🌎 O TÍME:

Tvoj tím budú tvoriť ďalší junior a senior konzultanti a manažéri. Na väčších projektoch môžeš spolupracovať priamo s riaditeľom alebo partnerom. V Deloitte si pri každom projekte súčasťou tímu tých najlepších odborníkov, ktorí sa o seba navzájom zaujímajú a pomáhajú si.