Do nášho tímu IT auditu hľadáme kolegov so skúsenosťami v oblasti IS/IT alebo bezpečnosti informačných systémov či správy systémov IT. 👇

🎯 KOHO HĽADÁME:

Dajte nám o sebe vedieť! U nás nájdete priestor na využitie a rozvoj vašich znalostí a skúseností z oblasti IT. Možno hľadáme práve vás. Pošlite nám svoj životopis a budeme sa tešiť na osobné stretnutie alebo online pohovor.

🟢 VAŠA BUDÚCA PRACOVNÁ POZÍCIA:

🟢 ČO PONÚKAME:

🟢 VÝBEROVÝ PROCES:

Svoju žiadosť poli elektronicky prostredníctvom naej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku alebo si aktualizuj svoj existujúci profil. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, ostatných budeme informovať prostredníctvom emailu. Už vopred všetkm kandidátom ďakujeme za prejavený záujem byť súčasťou spoločnosti Deloitte.

Tešíme sa na vás!

🌎 O DELOITTE:

Deloitte predstavujú ľudia, skúsenosti a iroké portfólio služieb, ktoré poskytujeme v rôznych odvetviach v 150 krajinách po celom svete. Je intelektuálnou vzvou, dobrm vchodiskovm bodom pre kariéru a vbornou príležitosťou na nepretržit rozvoj a získanie cennch životnch skúseností. Stačí urobiť prv krok – kliknúť na tlačidlo reagovať a poslať nám životopis, prejsť vetkmi fázami vberového procesu a podpísať s nami zmluvu. Deloitte je jednoducho najlepia voľba.

🌎 O TÍME:

Náš tím sa zameriava na IT prostredie klienta. Posudzujeme kontroly spojené s rizikami vyplvajúcimi z používanch informačnch technológií a rieení. Zaujíma nás, aké technológie sa v danom prostredí využívajú a ako sa IT systémy spravujú, vyvíjajú a ako sú zabezpečené.

Rozsiahle portfólio klientov s rôznymi IT prostrediami je zárukou, že v tejto mladej, stále sa rozvíjajúcej oblasti s veľkou budúcnosťou nezažijete stereotyp.