Hľadáme daňového nadšenca, ktorý chce rýchlo rásť a zvýšiť svoju hodnotu na trhu! Sme veľký daňový tím, jediný z BIG4, špecializujúci sa na prepojenie daní a technológií.

Nemusíš sa báť, že sa v technológiách zatiaľ veľmi neorientuješ. Všetko ťa naučíme, pridaj sa k nám! Môžeš pracovať na rôznorodých projektoch prevažne z oblasti nepriamych daní, využívať na svoju prácu nami vyvinuté aplikácie ako taxCube, zavádzať ich u klientov, podieľať sa na ich ďalšom rozvoji a kariérne rásť.

„Daňové prostředí se hodně posouvá do technologií. Už nestačí pouze vyplnit pár formulářů, finanční úřady chtějí informace a data v zásadě o všem, co můžou nějakým způsobem analyzovat nebo porovnávat a touto cestou efektivně provádět elektronickou daňovou kontrolu a s tím samozřejmě souvisí i jiné požadavky na daňové poradce. Kdo se orientuje v technologiích a je schopen oba světy propojit, získá v dalších letech obrovskou konkurenční výhodu.” Jaroslav Beneš, Director Tax Technology

Čo získaš?

Čo Ťa čaká?

Čo by si mal vedieť?

Máš k daniam blízko a chuť naučiť sa technológie.
• Znalosť angličtiny (min. B2) a češtiny (ďalší jazyk je výhodou).
Dobré komunikačné a analytické schopnosti.
• Zaujímať sa o osobný rozvoj a ďalšie vzdelávanie.
Pozitívny prístup a byť tímový hráč.
• Výrazný cit pre detail s dôrazom na presnosť, schopnosť vidieť veci v súvislostiach.
• Dobré znalosti MS Office (Excel).

Ako základnú zložku mzdy ponúkame 1500 EUR mesačne brutto. Mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.

K tomu ti pridáme širokú škálu rôznorodých benefitov:

  • Doplatok do mzdy pri práceneschopnostiDoplatok do mzdy pri práceneschopnosti
  • Prispevok na regeneráciuPrispevok na regeneráciu
  • Narodeninové voľnoNarodeninové voľno
  • Regeneračné voľnoRegeneračné voľno
  • Vzdelávanie a rozvojVzdelávanie a rozvoj
  • MultiSport cardMultiSport card

Výberový proces:

Žiadosť pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku, alebo si aktualizuj svoj existujúci profil. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, ostatní kandidáti dostanú od nás vyrozumenie emailom.

O tíme:

Tvoj tím budú tvoriť ďalší junior a senior konzultanti a manažéri. Na väčších projektoch môžeš spolupracovať priamo s riaditeľom alebo partnerom. V Deloitte si pri každom projekte súčasťou tímu tých najlepších odborníkov, ktorí sa o seba navzájom zaujímajú a pomáhajú si.